Najnowsze wiadomości

RIDER WANTED! PRACA MARZEŃ W HARLEY-DAVIDSON

25 luty 2015

RIDER WANTED!

Najlepsza na świecie praca dla motocyklisty.

Podczas naszej wyprawy Discover More w roku 2014, motocykl Harley-Davidson Street GLide® pokonał trasę ponad 25 000 km, biegnącą przez 30 krajów. W ubiegłym roku, ponad 50 kierowców wzięło udział w tej przygodzie, w tym roku będzie tylko jeden.

Jest praca marzeń.
W roku 2015, tylko jedna osoba weźmie udział w wyprawie Discover More i właśnie ta praca jest do wzięcia.

Zakres obowiązków.
Wybraniec będzie zobowiązany do zaplanowania swojej własnej podróży marzeń. Wyprawa powinna przebiegać przez 20 europejskich krajów i trwać 2 miesiące, a głównym jej celem będzie poszukiwanie najlepszych tras motocyklowych. W podróży będzie towarzyszyć ekipa filmowa, a szczęśliwiec będzie codziennie dzielił się swoimi wrażeniami za pośrednictwem mediów społecznościowych i na specjalnej stronie internetowej.

Jakby tego było mało.
Oczywiście koszty całej podróży będą pokryte. Ale to nie koniec dobrych wieści. Wynagrodzenie za tę wymarzoną pracę wynosi 25 000 EUR, a na dodatek, w prezencie motocykl, na którym odbędzie się ta wyprawa marzeń.

Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? A jednak. Jeśli więc taka wyprawa była Twoim marzeniem oraz uważasz, że jesteś właściwą osobą, dowiedz się więcej, jak dostać tę pracę na stronie #riderwanted.

A może znasz kogoś kto idealnie nadaje się do tej pracy? Podziel się tą informacją z innymi pasjonatami motocykli.

Screw it, let’s ride.

Powrót do poprzedniej strony