Najnowsze wiadomości

THE BATTLE OF THE KINGS. -STREET 750 by V-Force.

09 marzec 2015

DEALERZY HARLEY-DAVIDSON® WALCZĄ O SŁAWĘ
W KONKURSIE „BITWA KRÓLÓW”

AUTORYZOWANY DEALER HARLEY-DAVIDSON POZNAŃ, V-FORCE. I JEGO DZIEŁO.

Link do opisu motocykla, większej ilości zdjęć oraz głosowania- TUTAJ.

Wszystkich naszych Harley'owych przyjaciół, zapraszamy do głosowania! - liczymy na Was i Wasze głosy!

ps. Motocykl będzie dostępny jako DEMO BIKE ;)

image

Inspiracją dla nas była cała spuścizna jaką reprezentuje Harley Davidson. Pomysły braliśmy z najnowszych trendów w motocyklach tej marki. Dla nas ten motocykl jest jak najbardziej stworzony do poruszania się po organizmie miasta. Po jego wąskich uliczkach i przy sporym ruchu naszym mieście.
Dodatkowo motocykl reprezentuje silę i moc. Daje poczucie jazdy na prawdziwym customowym motocyklu. Kierowca, jadąc na nim, czuje się wyjątkowo a sam motocykl mówi do wszystkich to właśnie ja - Król miasta.

Informacja prasowa:

Praga (9 marca 2015 r.) - Dealerzy Harley-Davidson z całej Europy Środkowo-Wschodniej biorą udział w walce o tytuł mistrza stylizacji custom w konkursie na najlepszą przebudowę najnowszego motocykla Harley-Davidson, modelu Street 750.

W konkursie „Bitwa Królów” (The Battle of the Kings), uczestniczą pracownicy autoryzowanych salonów dealerskich, którzy zademonstrują swoje zdolności przy customizacji (przebudowie w zakresie stylizacji i tuningu na potrzeby indywidualnego użytkownika) motocykla Street 750 będącego najnowszym produktem Harley-Davidson. Polskę w konkursie reprezentuje 6 dealerów.

Nowy model Street 750, który już zdobył ogromną popularność wśród młodszej generacji fanów motocykli, jest idealną bazą do zaprezentowania umiejętności pracowników sieci dealerskiej w zakresie personalizacji i stylizacji custom.

„Model Street to idealny motocykl do customizacji i jest on już personalizowany przez wielu właścicieli, którzy postrzegają go jako idealną bazę do uzupełnienia o własne elementy”, powiedział Mike Johnstone, Dyrektor Marketingu firmy Harley-Davidson w regionie EMEA.

„Dzięki zaangażowaniu sieci dealerskiej w ten konkurs, na pewno zobaczymy fantastyczne dzieła sztuki custom. W każdym salonie dealerskim Harley-Davidson nasi utalentowani technicy są z całą pewnością „królami custom”, to znaczy ekspertami w zakresie wszystkich aspektów personalizacji i stylizacji. Żadna inna marka nie ma tak długiej i bogatej historii customizacji, takiej sieci ekspertów w tej dziedzinie, ani takiej gamy części i akcesoriów przeznaczonych specjalnie do tego celu”, powiedział Johnstone.

Street 750 jest najnowszym modelem w rodzinie motocykli Harley-Davidson Dark Custom, a dzięki swojej konstrukcji jest łatwy do przebudowy i dostosowania do preferencji użytkowników. Model ten, napędzany nowym, chłodzonym cieczą silnikiem V-twin, jest najlżejszym, najbardziej dynamicznym i najtańszym motocyklem w ofercie Harley-Davidson, jednak zachował on wszystkie atrybuty indywidualności, buntu i wolności typowe dla motocykli tej marki.

Dark Custom to współczesna undergroundowa twarz Harley-Davidson, charakteryzująca się surowym minimalizmem i stylem inspirowanym modą retro. Motocykle Dark Custom są malowane na kolory matowe, posiadają wiele czarnych elementów oraz wyróżniają się atrakcyjną ceną przyciągającą nowych klientów marki.

Przebudowane motocykle Street 750 uczestniczące w konkursie regionalnym Europy Środkowo-Wschodniej są już gotowe i można je podziwiać online. Informacje o konkursie można znaleźć na stronie www.harley-davidson.pl. W konkursie zostanie wykorzystany internetowy system głosowania, który umożliwi wybór zwycięzców. Konkurs trwa do 24 kwietnia 2015.
Finaliści z naszego regionu - motocykle oraz salony dealerskie, w których powstały - będą następnie konkurować z innymi finalistami konkursów regionalnych na najważniejszym pokazie motocykli w Europie, „Wheels & Waves”, który odbędzie się w dniach 11-14 czerwca 2015 r. w Biarritz we Francji. Jury składające się z pracowników salonów dealerskich wybierze wtedy najlepszy custom Street 750 i podczas specjalnej ceremonii wręczy zwycięzcy prestiżową nagrodę „Król Custom”.

Kontakt dla mediów: Piotr Sugier +48 66 818 55 00, piotr.sugier@psq.pl

Zdjęcia motocykli konkursowych z regionu CEE: http://www.psq.pl/download/BoKs.zip

Wszystkie zdjęcia motocykli z regionu CEE (z detalami): http://www.psq.pl/download/BoK.zip

Logo konkursu: http://www.psq.pl/download/DC_Battle_Kings.zip


Informacje o Harley-Davidson Motor Company®
Harley-Davidson Motor Company jest producentem tzw. motocykli custom, cruiser i motocykli turystycznych oraz producentem szerokiej gamy części i akcesoriów, a także odzieży motocyklowej i odzieży do użytku codziennego marki Harley-Davidson. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.harley-davidson.pl

Powrót do poprzedniej strony