Harley-Davidson® POZNAŃ
Ul. Św. Michała 62, 61-005 Poznań
Nasz zespół

Nasz zespół

Jacek Waszak

Jacek Waszak

Dyrektor / General Manager

+48-601-587-348
jacek.waszak@v-force.pl

Łukasz Filoda

Łukasz Filoda

Kierownik sprzedaży / Sales Manager

+48 501-618-436
lukasz.filoda@v-force.pl

Łukasz Czuszke

Łukasz Czuszke

Motocykle / Motorcycles

+48 693-505-717
lukasz.czuszke@v-force.pl

Beata Kowalska

Beata Kowalska

Odzież motocyklowa / Motorclothes & Gadgets

+48 727 001 501
beata.kowalska@v-force.pl

Zuzanna Oses

Zuzanna Oses

Recepcja i Ubezpieczenia / Reception and Insurance

+48 727 001 502
zuzanna.oses@v-force.pl

Joanna Szymanek

Joanna Szymanek

Księgowa / Accountant

joanna.szymanek@v-force.pl

Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Service Manager and Parts and Accessories Departments Mananger

+48 510 201 702
tomasz.wlodarczyk@v-force.pl

Kinga Czemerys

Kinga Czemerys

Recepcja Serwisu / Service Receptionist

+48 510 201 700
kinga.czemerys@v-force.pl

Wojciech Lipski

Wojciech Lipski

Części motocyklowe / Original Parts

+48 501-618-346
wojciech.lipski@v-force.pl

Arkadiusz Witenberg

Arkadiusz Witenberg

Główny Mechanik / General Technician

Mariusz Stankowski

Mariusz Stankowski

Mechanik / Technician

Maciej Szymański

Maciej Szymański

Mechanik / Technician